Far temizleyici aracıma zarar verir mi?

Hayır! Far dışında kalan kısımları maskeleme bandı (kağıt bant) ile koruma altına alarak yapacağınız uygulamalar aracınıza kesinlikle zarar vermez.

1 Seti ne kadar süre kullanabilirim?

1 set içeriğinde bulunan sıvı yaklaşık 50-70 arası farın temizlenmesine yetmektedir. Sıvı bittiğinde yeniden set almanıza gerek yoktur. Çok daha ekonomik olarak sadece sıvı siparişi verebilirsiniz.

Farım tam temizlenmedi?

Temizlik işleminin tam sağlanması için set içinde çıkan zımparaların kalından inceye sırasıyla ve düzgünce uygulanması gerekmektedir. Az yapılan zımpara temizlik işleminin tam olmamasına sebep olmaktadır.

Isıtıcı nasıl çalışıyor?

Set içinde gelen ısıtıcı 220v elektrik ile çalışmaktadır.

Hangi kargoyla çalışıyorsunuz?

Ürünlerimizi Aras, Sürat, Yurtiçi ve PTT Kargo ile gönderiyoruz. Günlük çıkış adedimiz ve satış kanallarımıza bağlı olarak gönderilecek kargo değişebilmektedir.

Ürün ne kadar sürede ulaşır?

Hafta içi saat 16:00 Cumartesi günü ise saat 12:00’ye kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Belirtilen saatler dışında, pazar günü ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilecektir. Kargoya verilen siparişler en geç 3 iş günü içinde kapınıza kadar gelir.

Kargo takip bilgisine nasıl ulaşabilirim?

Kargo bilgi sisteminden gelen takip bilgileri siparişinizden bir gün sonra müşteri paneline eklenmektedir. Daha öncesinde takip numarasına erişme imkanımız bulunmamaktadır.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Sitemizde ilgili ürünü sepete ekledikten sonra ödeme yap butonuna tıklayarak ekranda görülen seçeneklerden ödeme tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Kredi kartıyla ödeme güvenilir mi?

Sitemizde kullanılan sanal pos PAYTR altyapısında ve PCI-DSS güvenlik standardındadır. Sitemizde kredi ya da banka kartınızla alışveriş yaparken kart bilgileriniz direk bankaya iletilir ve bankanın vereceği yanıt bize iletilir. Site yetkilileri sizin kart bilginizi kesinlikle göremez. Ayrıca sitemiz 256 bit SSL sertifikası ile sahteciliğe karşı koruma altındadır.

Hangi kartlarla ödeme yapabilirim?

Üzerinde Visa, Mastercart, Troy logosu bulunan ve online ödemelere açık tüm kredi/banka kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz.

Taksit yapıyor musunuz?

Evet! Tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit seçeneğimiz bulunmaktadır. Taksit seçeneklerini incelemek için ürün sayfasında bulunan taksit sekmesini kontrol edebilirsiniz.

Promosyon kupon kodu nedir?

Bu kodlar katıldığımız fuar vb… etkinliklerde ya da daha önce alışveriş yapan müşterilere indirim sunan belirli dönemlerde ilettiğimiz kodlardır. Elinizde geçerli bir kod varsa ödeme ekranında bu kodu uygulayabilirsiniz.

Ürünü nasıl iade edebilirim?

Ürünü iade etmek için burada yer alan şartları sağladığınızdan emin olun. Sonrasında müşteri panelinden iade sürecini başlatabilirsiniz.

Ürünü iade ettim. Parası ne zaman ulaşır?

İade ürün depomuza ulaştıktan ve kontrol edildikten sonra 8 iş günü içinde yaptığınız ödeme yöntemine iadesi sağlanmaktadır. Belirtilen 8 iş günü bankalar arası kart merkezinin işlem süresidir.

Kredi kartıyla aldığım ürünün iadesini havale alabilir miyim?

Hayır. Satın alırken tercih ettiğiniz ödeme yöntemi iade de geçerlidir.

Ürün elime hasarlı ulaştı. Ne yapmalıyım?

Ürünü teslim alırken kargo görevlisi yanında kutuyu açmalı ve kontrol etmelisiniz. Hasarlı gelen ürünleri teslim almayarak kargo görevlisine tutanak düzenlemesini söylemelisiniz. Tutanağın bir kopyasının size teslim edilmesi gerekmektedir.